Wyjątkowe miejsca w Przywidzu

Mała Szwajcaria Camping 20

Przecudowne pod każdym względem miejsce na mapie Pomorza. Mała Szwajcaria znajduje się niedaleko Trójmiasta, w urokliwej Gminie Przywidz.
Miejsce zostało stworzone dla rodzin, grupy przyjaciół, czy członków firmy na organizację wspólnie spędzonego czasu z dala od miejskiego zgiełku. Na terenie Campingu znajdują się apartamenty z kominkiem, a także domki letniskowe. Jest miejsce na rozstawienie namiotu jak i również wypoczynek w kamperze. A ponadto na terenie znajduje się plaża z dostępem do jeziora z możliwością wynajmu rowerków wodnych, kajaków oraz SUP-ów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony
Camping Przywidz – Miejsce prawdziwego wypoczynku

 

Półwysep Zacisze

Zapraszamy do nowo powstającego miejsca na mapie Przywidza. W samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej tworzymy dla Państwa Tiny House Village zlokalizowany na Półwyspie Zacisze, nad Jeziorem Przywidzkim 30 km od Gdańska. Jego unikatowe położenie, bliskość jeziora, prywatna plaża, las oraz ustronność to podstawowe zalety obiektu. Jesteśmy na początku naszej niezwykłej drogi w tej nowej inwestycji i choć jeszcze trochę zostało do zrobienia już dzisiaj zapraszamy do urokliwego Półwyspu Zacisze, gdzie otaczająca woda i bliskość lasu pomogą się prawdziwie odprężyć w nowych domkach mobilnych Tiny House – to trzeba zobaczyć i poczuć ?

Zapraszamy do odwiedzania strony
Półwysep Zacisze – Tinyhouse Village – Przywidz